Miejsce: Łódź, park im. Józefa Piłsudskiego Start: 12:00 Czas: 24 godziny

WYNIKI OFICJALNE

Aktualności

<< Poprzednia  Następna >>

Propozycje noclegów

Dodano: 23.02.2017

W odpowiedzi na liczne zapytania uczestników przygotowalismy dla Was trzy propozycje miejsc gdzie możecie zarówno przed jak i po biegu spędzić noc. Wszystkie propozycje znajdują się w sąsiedztwie parku, przez co na bieg będzie mogli udać się spacerkiem. Dwie z propozycji dodatkowo są obok dworców PKS i PKP.  Żadna z podanych lokalizacji nie ma zarezerwowanych miejsc dla biegaczy oraz nie udziela rabatów w związku z imprezą.

Badania sportowe dla każdego.

Dodano: 07.02.2017

Na stronie pojawiła się informacja o badaniach sportowych, które polecamy każdemu zawodnikowi biorącemu udział w biegu 24 godzinnym czy też na dystansie 100 kilometrów. Badania dla amatorów są nieobowiązkowe ale wskazane ze względu na dobro własnego zdrowia. Zawodnicy z licencjami również mogą skorzystać z oferty tym bardziej, że cena badań jest prawdopodobnie najtańszą ofertą w całym kraju.

Ruszyły zapisy !!!

Dodano: 20.01.2017

W dniu wczorajszym ruszyły zapisy na bieg "Od zmierzchu do świtu" na dystansie 100 km, bieg 24 godzinny dla amatorów czyli zawodników bez licencji PZLA oraz na sztafety maratońskie. Mimo, że do imprezy jeszcze ponad 3 miesiące chętnych do rejestracji nie brakowało. Dziś ruszają również zapisy na Mistrzostwa Polski.

Chcemy poinformować, że zmianie uległy regulaminy. By nie wprowadzać regulaminu szczegółowego do sztafet, zostały dla tego biegu stworzone całkowicie osobne przepisy. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie przejrzyściej i przystępniej dla Was - uczestników.

Trasa biegu i regulamin już dostępne.

Dodano: 15.01.2017

W dniu dzisiejszym opublikowany został regulamin Mistrzostw Polski w biegu 24 godzinnym oraz biegów towarzyszących. Dla osób mniej "wprawionych" w biegach ultra przygotowaliśmy bieg "Od zmierzchu do świtu" na dystansie 100 kilometrów. Będą to jednocześnie Otwarte Mistrzostwa Łodzi na tym dystansie. Mamy nadzieje, że będzie to dobry sprawdzian dla osób mających w swoich planach na jesieni start w Supermaratonie Kalisia. Kolejna dobra wiadomość dla biegaczy z regionu to możliwość udziału w sztafecie maratońskiej - 10 kilometrów w ramach tej rywalizacji to idealny dystans i pora na sprawdzian formy przez łódzkim maratonem i do tego wielka frajda rywalizacji ze znajomymi.  Wszystkie biegi odbędą się na nowo wybudowanej ścieżce dla biegaczy w popularnym parku "Na Zdrowiu", której mapkę znajdziecie na stronie.

 

Witamy na stronie Mistrzostw Polski !!!

Dodano: 08.01.2017

Na 4 miesiące przed biegiem rusza strona 10. Mistrzostw Polski w Biegu 24 godzinnym. Przygotowania do Mistrzostw trwają już od jesieni zeszłego roku, a ich efekt zobaczycie 8 kwietnia. Strona poświęcona będzie nie tylko Mistrzostwom Polski ale również imprezom towarzyszącym, a będzie to bieg indywidualny oraz bieg sztafetowy. Regulamin Mistrzostw oraz szczegóły biegów towarzyszących już w nadchodzącym tygodniu, więc zapraszamy do zaglądania.

<< Poprzednia  Następna >>

Trasa biegu

Badania sportowe

Sprawdź czy Twój organizm jest dobrze przygotowany do startu!

Udział w biegu, niezależnie od dystansu, stanowi obciążenie dla naszego organizmu. W przypadku biegów ultra jest to obciążenie bardzo duże, dlatego każdy przyszły uczestnik bez wyjątku powinien poddać się badaniom, które określą czy jego organizm jest zdolny pokonać 50, 100 czy też 200 km.

Udział w badaniu pozwoli poznać predyspozycje do biegania oraz ewentualne ograniczenia funkcjonalne, które mogą prowadzić do mniej lub bardziej poważanych kontuzji. Celem akcji promocyjnej badań jest uświadomienie osobom aktywnym, jak ważną rolę w codziennym treningu odgrywają badania profilaktyczne oraz regularny kontakt ze specjalistami medycyny sportowej.

W cenie 69 zł otrzymujecie komplet badań laboratoryjnych wraz z orzeczeniem lekarza sportowego. Są to takie same badania jakie wykonują zawodnicy posiadające licencje zawodnicze PZLA

Więcej informacji znajdziecie w przygotowanej infografice - kliknij tutaj.

Noclegi

Dla uczestników przyjezdnych przygotowaliśmy 3 propozycje noclegów. Wszystkie są w pobliżu parku, w którym odbędą się zawody.

Pierwsza propozycja to Hotelik na Zdrowiu. Mieści się przy ulicy Minerskiej 6 zaraz obok parku. Od Hoteliku do miejsca startu biegu to tylko 1100 metrów. Szczegóły na stronie www.hoteliknazdrowiu.pl

Druga propozycja to zupełnie nowe miejsce na mapie noclegów w Łodzi. Hotel Marina Kaliska ma siedzibę w budynku Poczty Polskiej przy aleji Włókniarzy 227, vis-a-vis terminala autobusowego oraz dosłownie parę metrów od dworca kolejowego Łódź-Kaliska. Odległość od startu to 2 kilometry, a większość drogi prowadzi alejkami parkowymi. Jest to zdecydowanie najtańsza z naszych propozycji. Więcej informacji - tutaj

Ostatnia propozycja to Hotel Tobaco przy ulicy Kopernika 64. Odległość hotelu od miejsca biegu to 2200 metrów. Od dworca PKS i PKP to tylko 200m. Szczegóły na stronie www.hoteltobaco.pl

Kontakt

e-mail: zawody@alaska.org.pl
telefon: 579 55 11 88

Mapa dojazdu